Kadromuz

M. Korkut Zağlı - Kurucu Ortak

M. Korkut Zağlı, 1981-2015 yılları arasında profesyonel iş yaşamı içerisinde edindiği, bilgi, tecrübe ve deneyimlerini TOGON ile birlikte büyük bir duyarlılık ve şevkle devam ettiriyor.

1961 doğumlu olan M. Korkut Zağlı, evli ve bir çocuk babasıdır. Saint Benoit Fransız Erkek Lisesi mezunudur. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Yapı Fiziği bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Alarko Holding İnşaatlar Grubu’nda çalışırken, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ile eş zamanlı olarak Alarko Holding’de İşletme ve Üst Düzey Yöneticilik Master Programını tamamladı. Çok iyi derecede ingilizce ve fransızcanın yanısıra almanca ve swahili lisanlarında pratik sahibidir.

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mentor olarak Mimarlık Fakültesi öğrencileri ile çalışmaktadır.

Ayrıca African Travel Tour‘un Tanzanya’daki kurucusu ve fikir babasıdır.


Togon = Başarı

"Sağlam bir müşteri portföyü... Hedefe doğru odaklanma... Zamanı çok iyi kullanma... Etkin koordinasyon ve iletişim..."


about-me

İsmet Büyüksayar - İş geliştirme

1957 İstanbul doğumlu ve evli olan İsmet Büyüksayar, İstanbul Pertevniyal Lisesi'nden mezun olduktan sonra üniversite öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamlamış olup Gemi Makine mühendisidir.

Uzun seneler Azerbaycan ve Özbekistan gibi ülkelerde özellikle sanayi, petrol, altyapı, su arıtma vb. projeler bazında çalışmış olup bu konuda yüksek tecrübe sahibidir. İngilizce bilmektedir. Uluslararası ithalat ve ihracat işlerindeki başarısını TOGON'da yoğun bir şekilde sürdürmektedir.