TOGON Ticaret ve Danışmanlık Kimdir?

M. Korkut Zağlı tarafından, 15.11.2007 senesinde kurulan TOGON İNŞAAT MİMARLIK PROJE SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ. faaliyetlerine yurtdışında devam ederken, karşılıklı oluşan güven ortamı sonucunda, Tanzanya, Gana, Uganda, Malavi, Senegal, Nijerya gibi Afrika Ülkeleri başta olmak üzere, ithalat ve ihracat konularına ağırlık vermiştir. TOGON Ticaret ve Danışmanlık’ın kuruluş felsefesi kısaca budur.

Firmamız; gerek Türkiye’de, gerekse yurtdışında irtibatta olduğu kişi, kurum ve firmalara, onların bu alanda söz sahibi olduğu ürünler ile, uluslararası arenada iş yapabilme imkanlarını sunmaktadır. İş yaptığımız firmalar Türkiye’de kendi alanlarında oldukça tanınmış, en az 20 sene ve üstü bir geçmişe sahip olup, ürettikleri ürünlerin pazar payında haklı bir potansiyele sahiptirler. Yurtiçi ve yurtdışı firmaların birbirleriyle yapacakları ticari faaliyetlerde bir köprü görevi üstlenen firmamızın en büyük özelliği, güvenilir bir altyapıya ve bilgi birikimine sahip olmasıdır.

Afrika Kıtası’nın oldukça zengin yeraltı ve yer üstü kaynaklar sunması, Türkiye ve çalıştığımız ülkeler bazında karşılıklı olarak mal alışverişinin yapılması işlerinin tarafımızdan sağlanması konusundaki başarımız, bu konuda gösterdiğimiz azami çaba ve koordinasyon, firmaların büyük beğenisini kazanmıştır. Mesleki deneyimlerimizin verdiği azimle işlerimizi sürdürmeye devam ediyor ve her geçen gün, referans listemize yeni şirketleri ilave etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizler ile iş yapan firmalara, kurucularına ve yöneticilerine şükran ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

M. Korkut Zağlı & İsmet Büyüksayar